امروز: سه شنبه 04 مهر 1396 برابر با 26 سبتامبر 2017

بازدید سعید محمدپور مدرس، سخنران و مشاور کارآفرینی استان مازندران، از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان تنکابن

 

جمعه, 22 مرداد 1395

 هدف و ماهیت

مهندسي صنايع رشته اي است كه با طراحي، بهبود و پياده سازي سيستم هاي يكپارچه از افراد، مواد، اطلاعات، تجهيزات و انرژي مرتبط است و در اين راه از علوم رياضي، طبيعي، اجتماعي و نيز قوانين و روش هاي تجزيه و تحليل مهندسي و دانش تخصصي خود بهره مي گيرد.

شنبه, 03 بهمن 1394

خزر24:این فرد ثریا دارابی که اکنون ۲۹ ساله است در دنیای اینترنت چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید. آخرین ابتکار او سایتی به نام Zady است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده ولی درآمدی ۳/۱ میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است.

جمعه, 22 مرداد 1395

 هدف

هدف از اين رشته تربيت نيروهاي متخصصي است كه بتوانند در پروژه‌هاي مختلف عمراني در زمينه‌هاي ساختماني ، راه‌سازي ، پل‌سازي ، سازه‌ها و بناهاي آبي، جمع‌آوري و دفع فاضلاب و ... مسووليت طرح ، محاسبه و اجرا و نظارت بر اجرا را بر عهده گيرند.

چهارشنبه, 23 فروردين 1396

خزر24:عضو شورای شهر آمل در گفتگویی بیان کرد  : سازمان سرمایه گذاری شهرداری آمل راه حلی برای جذب سرمایه گذار و ایجاد در آمد پایدار برای این  شهر است .به گزارش خزر24 مسعود تسلیمی  با بیان اینکه یکی از معضلات بزرگ همه شهرداری ها تراکم فروشی و شهر فروشی بدلیل نداشتن در آمد پایدار است تصریح کرد :

خزر24:اصغر سمیعی درباره تغییرات قیمت دلار در بازار و محرک افزایش قیمت دلار در روزهای گذشته توضیح داد: «در حال حاضر مساله اصلی عرضه و تقاضا است، اما با توجه به این‌که نرخ تورم ایران بالاتر از نرخ تورم جهانی است و نرخ بهره نیز بالاتر از نرخ بهره در دنیا است، بنابراین افزایش نرخ دلار طبیعی است.»

صفحه1 از28

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت